Korundový kotouč pro řezání obyčejné oceli. Vysoká agresivita řezání, dlouhá životnost. Příznivý poměr cena/výkon.
| Obj. číslo | 9416400000 |
| Obj. číslo | 9416400000 |
Korundový kotouč pro řezání obyčejné oceli. Vysoká agresivita řezání, dlouhá životnost. Příznivý poměr cena/výkon.
Na vyžádání i jiné typy a průměry kotoučů ze sady MOST STANDARD STEEL (brusné i řezné).
| Vhodné pro použití: | ocel |
| Průměr: | 400 mm |
| Tloušťka: | 4,0 mm |
| Otvor: | 32 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 3 850 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Vhodné pro použití: | ocel |
| Průměr: | 400 mm |
| Tloušťka: | 4,0 mm |
| Otvor: | 32 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 3 850 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |