CERAMIC Metal + Inox ultratenké inovativní kotouče na řezání obyčejných, nerezových, slitinových a tvrdých ocelí. Nová generace nástrojů s výjimečnou odolností a výkonem, kterou jsou mnohonásobně vyšší než běžné korundové kotouče s korundovým zrnem.
| Obj. číslo | 9414412510 |
| Obj. číslo | 9414412510 |
CERAMIC Metal + Inox ultratenké inovativní kotouče na řezání obyčejných, nerezových, slitinových a tvrdých ocelí. Nová generace nástrojů s výjimečnou odolností a výkonem, kterou jsou mnohonásobně vyšší než běžné korundové kotouče s korundovým zrnem.
Brusné kotouče MOST CERAMIC představují řadu specializovaných kotoučů založených na keramických brusných zrnech, která jsou vyrobena pomocí inovativní sol-gel technologie. Ve srovnání se standardními zrny, mají velmi vysoký stupeň samo-ostření. Výsledkem je opravdu stálá a velmi vysoká agresivita brusných kotoučů. Používání keramických kotoučů je mnohem rychlejší a jednodušší (speciálně u těžce zpracovatelných materiálů) a zpracovávaný materiál se nezahřívá (tento proces se nazývá také studené řezání). Díky tomu se pracovní doba výrazně redukuje, zvyšuje se pohodlí při práci a viditelně se prodlužuje životnost kotouče (oproti kotoučům se standardním zrnem z AIOx). Kotouče MOST CERAMIC jsou perfektním řešením pro společnosti, které chtějí snížit provozní dobu, náklady na lidské zdroje a razantně zvýšit efektivitu a produktivu.
Na vyžádání i jiné typy a průměry kotoučů ze sady MOST CERAMIC STEEL + INOX (brusné i řezné).
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | keramické zrno |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 1,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Použití: | středový otvor |
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | keramické zrno |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 1,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Použití: | středový otvor |