Ultratenký řezný kotouč s prodlouženou životností a vysokým výkonem na řezání obyčejné a nerezavějící oceli.
| Obj. číslo | 9414712510 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 17.12.2024
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 27 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 17%
| Obj. číslo | 9414712510 |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Ultratenký řezný kotouč s prodlouženou životností a vysokým výkonem na řezání obyčejné a nerezavějící oceli.
Kotouče Futura Pro INOX jsou určeny k řezání běžné, nerezové a legované oceli s malým i velkým průřezem.
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 1,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 1,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |