Řezací nástavec RN7 AC vhodný na ruční řezání oceli tloušťky 3–100 mm kompatibilní s nejběžnější rukojetí typu U7. Nástavec je dodáván bez rukojeti, rukojeť je třeba objednat zvlášť.
| Obj. číslo | G0763032 |
| Obj. číslo | G0763032 |
Řezací nástavec RN7 AC vhodný na ruční řezání oceli tloušťky 3–100 mm kompatibilní s nejběžnější rukojetí typu U7. Nástavec je dodáván bez rukojeti, rukojeť je třeba objednat zvlášť.
Nástavec se ovládá pomocí kolečka. Výrobce doporučuje pravidelnou kontrolu hořáků minimálně jednou za rok.
| Název | Kód výrobce |
| Těsnicí kroužek nástavce | 273100000008 |
| Rukojeť U7 | 0763473 |
| Matice G1/4“ | B599400 |
| Matice G3/8“LH | B599430 |
| Hadicový nástavec Ø 6,3 | B599380 |
| Hadicový nástavec Ø 8,0 | B599440 |
| Rozsah: | 3–100 mm |
| Označení hubice: | R70 PB / 459 AC |
| Plyn: | acetylen |
| Délka hořáku: | 265 mm |
| Kolečko / páčka: | kolečko |
| Hlava hořáku: | 90° |
| Rozsah: | 3–100 mm |
| Označení hubice: | R70 PB / 459 AC |
| Plyn: | acetylen |
| Délka hořáku: | 265 mm |
| Kolečko / páčka: | kolečko |
| Hlava hořáku: | 90° |