Řezací hořák X511 pro ruční řezání do tloušťky 500 mm. Hořák lze připojit na závit G 1/4'' (kyslík) a G 3/8'' LH (hořlavý plyn).
| Obj. číslo | 0767688 |
| Obj. číslo | 0767688 |
Řezací hořák X511 pro ruční řezání do tloušťky 500 mm. Hořák lze připojit na závit G 1/4'' (kyslík) a G 3/8'' LH (hořlavý plyn).
Výrobce doporučuje pravidelnou kontrolu hořáků minimálně jednou ročně. Konkrétní typy řezacích a nahřívacích hubic vhodné pro tento hořák naleznete v katalogovém listu.
| Názov | Kód výrobcu |
| Matice hubice | 9431350 |
| Suchá předloha SP20 kyslík | 0762215 |
| Suchá předloha SP20 hořlavý plyn | 0762217 |
| Převlečná matice G1/4“ | B599400 |
| Převlečná matice G3/8“LH | B599430 |
| Převlečná matice G3/8“ | B712010 |
| Hadicový nástavec Ø 6,3 mm | B599380 |
| Hadicový nástavec Ø 8,0 mm | B599440 |
| Kružítko poe vozík 9430440 | 14008002 |
| Kružítko pro vozík 548219100295 | 219100280 |
| Vozík pro hubice Ø 15 mm (AGN), malá kolečka | 9430440 |
| Vozík pro hubice Ø 15 mm (AGN), velká kolečka | 548219100295 |
| Typ hubice: | řezací |
| Typ hořáku: | X511 |
| Rozsah: | 3 – 500 mm (3 – 500) |
| Označení hubice: | AGN / HA317 / HP337 / PNME / FGA / AFS / ANME |
| Plyn: | acetylen / propan-butan |
| Délka hořáku: | 470 mm |
| Způsob směšování plynu s kyslíkem: | směšování v hubici |
| Kolečko / páčka: | páčka |
| Hlava hořáku: | 90° |
| Typ hubice: | řezací |
| Typ hořáku: | X511 |
| Rozsah: | 3 – 500 mm (3 – 500) |
| Označení hubice: | AGN / HA317 / HP337 / PNME / FGA / AFS / ANME |
| Plyn: | acetylen / propan-butan |
| Délka hořáku: | 470 mm |
| Způsob směšování plynu s kyslíkem: | směšování v hubici |
| Kolečko / páčka: | páčka |
| Hlava hořáku: | 90° |