Řezací hořák R8 ACETYLEN na ruční řezání do tloušťky 300 mm. Hořák je možné připojit na závit G 1/4'' (kyslík) a G 3/8'' LH (hořlavý plyn).
| Obj. číslo | G0767571 |
| Obj. číslo | G0767571 |
Řezací hořák R8 ACETYLEN na ruční řezání do tloušťky 300 mm. Hořák je možné připojit na závit G 1/4'' (kyslík) a G 3/8'' LH (hořlavý plyn).
Výrobce doporučuje pravidelnou kontrolu hořáků minimálně jednou za rok. Konkrétní typy řezacích a nahřívacích hubic vhodné pro tento hořák naleznete v katalogovém listu.
| Název | Kód výrobce |
| Suchá předloha SP 20 kyslík | 0762215 |
| Suchá předloha SP 20 hořlavý plyn | 0762217 |
| Převlečná matice G1/4“ | B599400 |
| Převlečná matice G3/8“ LH | B599430 |
| Hadicový nástavec Ø 6,3 | B599380 |
| Hadicový nástavec Ø 8,0 | B599440 |
| Vozík s kružítkem pro hubice 459 | 9548600 |
| Vozík s kružítkem pro hubice R70 | 9542701P |
| Vozík pro hubice 459 | 9380450 |
| Vozík pro hubice R70 | 9409100 |
| Typ hořáku: | R8 |
| Rozsah: | 3–300 mm |
| Označení hubice: | R70 AC / 459 AC |
| Plyn: | acetylen |
| Délka hořáku: | 570 mm |
| Způsob směšování plynu s kyslíkem: | injektorový |
| Kolečko / páčka: | kolečko |
| Hlava hořáku: | 90° |
| Typ hořáku: | R8 |
| Rozsah: | 3–300 mm |
| Označení hubice: | R70 AC / 459 AC |
| Plyn: | acetylen |
| Délka hořáku: | 570 mm |
| Způsob směšování plynu s kyslíkem: | injektorový |
| Kolečko / páčka: | kolečko |
| Hlava hořáku: | 90° |