Flexibilní radiální štětinový kartáč se zakřivenými tenkými štětinami pro čištění, dokončování profilů, zarovnávání hran, odstraňování otřepů, okují, rzi a začišťování po svařování.
| Obj. číslo | 7000078176 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 906 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7000078176 |
Flexibilní radiální štětinový kartáč se zakřivenými tenkými štětinami pro čištění, dokončování profilů, zarovnávání hran, odstraňování otřepů, okují, rzi a začišťování po svařování.

| Vhodné pro použití: | kovy obecně / kompozity / dřevo |
| Složení: | keramické zrno 3M |
| Průměr: | 76 mm |
| Tloušťka: | 6,0 mm |
| Zrnitost: | 80 |
| Max. otáčky: | 10 000 ot/min |
| Průměr osy/hřídele/trnu: | 6 mm |
| Vhodné pro použití: | kovy obecně / kompozity / dřevo |
| Složení: | keramické zrno 3M |
| Průměr: | 76 mm |
| Tloušťka: | 6,0 mm |
| Zrnitost: | 80 |
| Max. otáčky: | 10 000 ot/min |
| Průměr osy/hřídele/trnu: | 6 mm |