Radiální štětinový kartáč se zakřivenými štětinami je ideální pro čištění, sjednocování, dokončování kontur, jemnou povrchovou úpravu, leštění, matování, odstraňování rzi, laku, lepidla, nátěrů, tmelu.
| Obj. číslo | 7100138296 |
| Obj. číslo | 7100138296 |
Radiální štětinový kartáč se zakřivenými štětinami je ideální pro čištění, sjednocování, dokončování kontur, jemnou povrchovou úpravu, leštění, matování, odstraňování rzi, laku, lepidla, nátěrů, tmelu.
| Vhodné pro použití: | ocel / hliník / litina / bronz / mosaz / nerezová ocel |
| Složení: | keramické zrno |
| Průměr: | 76,2 mm |
| Tloušťka: | 9,525 mm |
| Otvor: | 9,398 mm |
| Zrnitost: | 120 |
| Max. otáčky: | 25 000 ot/min |
| Použití: | středový otvor |
| Vhodné pro použití: | ocel / hliník / litina / bronz / mosaz / nerezová ocel |
| Složení: | keramické zrno |
| Průměr: | 76,2 mm |
| Tloušťka: | 9,525 mm |
| Otvor: | 9,398 mm |
| Zrnitost: | 120 |
| Max. otáčky: | 25 000 ot/min |
| Použití: | středový otvor |