Radiální štětinový kartáč se zakřivenými štětinami pro konečnou úpravu, leštění, odstraňování otřepů, čištění svarů a snadné broušení. Vytváří rovnoměrnou povrchovou úpravu i kolem výstupků, drážek, vzorů a obtížně přístupných oblastí.
| Obj. číslo | 7100138298 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 2 945 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7100138298 |
Radiální štětinový kartáč se zakřivenými štětinami pro konečnou úpravu, leštění, odstraňování otřepů, čištění svarů a snadné broušení. Vytváří rovnoměrnou povrchovou úpravu i kolem výstupků, drážek, vzorů a obtížně přístupných oblastí.
| Vhodné pro použití: | ocel / hliník / litina / bronz / mosaz / nerezová ocel |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) / keramické zrno 3M |
| Průměr: | 152,4 mm |
| Tloušťka: | 11,11 mm |
| Otvor: | 25,4 mm |
| Zrnitost: | 120 |
| Max. otáčky: | 6 000 ot/min |
| Použití: | středový otvor |
| Vhodné pro použití: | ocel / hliník / litina / bronz / mosaz / nerezová ocel |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) / keramické zrno 3M |
| Průměr: | 152,4 mm |
| Tloušťka: | 11,11 mm |
| Otvor: | 25,4 mm |
| Zrnitost: | 120 |
| Max. otáčky: | 6 000 ot/min |
| Použití: | středový otvor |