Bubnový prodlužovací kabel ANTI-TWIST BERG pro použití v suchém i vlhkém prostředí. Odolává mechanickému zatížení a stříkající vodě, ochrana proti zamotání. Délka 20 metrů, průřez 3 x 2,5 mm2, 4 zásuvky s uzemněním, jištění IP 44.
| Obj. číslo | B120000015 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | B120000015 |
Bubnový prodlužovací kabel ANTI-TWIST BERG pro použití v suchém i vlhkém prostředí. Odolává mechanickému zatížení a stříkající vodě, ochrana proti zamotání. Délka 20 metrů, průřez 3 x 2,5 mm2, 4 zásuvky s uzemněním, jištění IP 44.
| Průřez: | 3 x 2,5 mm2 |
| Délka: | 20 m (20 m) |
| Počet zásuvek: | 4 |
| Izolace: | guma (EPR) (guma (EPR)) |
| Třída ochrany: | IP 44 |
| Typ kabelu: | H07RN (H07RN) |
| Tepelná pojistka: | ano |
| Hmotnost: | 4,3 kg (4,3) |
| Průřez: | 3 x 2,5 mm2 |
| Délka: | 20 m (20 m) |
| Počet zásuvek: | 4 |
| Izolace: | guma (EPR) (guma (EPR)) |
| Třída ochrany: | IP 44 |
| Typ kabelu: | H07RN (H07RN) |
| Tepelná pojistka: | ano |
| Hmotnost: | 4,3 kg (4,3) |