Svěrka se standardní patkou, kroužkovou zarážkou a odnímatelným / oboustranným ramenem. Rychle nastavitelná univerzální svěrka pro snadnou a středně těžkou práci.
| Obj. číslo | UD65M |
| Obj. číslo | UD65M |
Svěrka se standardní patkou, kroužkovou zarážkou a odnímatelným / oboustranným ramenem. Rychle nastavitelná univerzální svěrka pro snadnou a středně těžkou práci.
Všechny upínací svěrky Strong Hand Tools® typu Utility jsou vyrobeny z vysoce kvalitní tepelně zpracované oceli a niklu. Pro zajištění pevnosti a trvanlivosti jsou chromovány.
Svěrka Utility jsou 10x rychlejší než svěrky typu „C“.
Parametry svěrky Utility, model UD (kroužková zarážka):
Rozsah (A): 165 mm
Dosah (B): 83 mm
Rozměr nosníku (C): 16 x 8 mm
Otvor se závitem (D): M8
Svěrný tlak: 227 kg
Hmotnost: 0,5 kg

Obrácením ramene svěrky vytvoříte rozpěrnou svěrku:

Silné a úsporné posuvné svěrky Utility lze pomocí podložky V-Pad a prodlužovacího bloku Extender Block (lze je koupit samostatně) přizpůsobit čtyřem různým aplikacím:

| Pracovní rozsah: | 165 mm |
| Hloubka upnutí: | 83 mm |
| Rozměr vodící tyče: | 16 × 8 mm |
| Svěrný tlak: | 227 kg |
| Závit: | M8 |
| Materiál: | tepelne spracovaná oceľ |
| Úprava povrchu: | pokovovanie niklom a chrómom |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
| Pracovní rozsah: | 165 mm |
| Hloubka upnutí: | 83 mm |
| Rozměr vodící tyče: | 16 × 8 mm |
| Svěrný tlak: | 227 kg |
| Závit: | M8 |
| Materiál: | tepelne spracovaná oceľ |
| Úprava povrchu: | pokovovanie niklom a chrómom |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
Svěrka Utility s posuvným ramenem Strong Hand