Univerzální svěrka s vyměnitelnou heavy duty patkou, pojistkou, odnímatelným / oboustranným ramenem a ergonomickou plastovou rukojetí. Rychle nastavitelná svěrka pro běžné zatížení. Přesné upnutí, robustní konstrukce, vysoká odolnost.
| Obj. číslo | UM205M |
| Obj. číslo | UM205M |
Univerzální svěrka s vyměnitelnou heavy duty patkou, pojistkou, odnímatelným / oboustranným ramenem a ergonomickou plastovou rukojetí. Rychle nastavitelná svěrka pro běžné zatížení. Přesné upnutí, robustní konstrukce, vysoká odolnost.
Veškeré upínací svěrky Strong Hand Tools® typu Utility jsou vyrobeny z vysoce kvalitní tepelně zpracované oceli a niklu. Pro zajištění pevnosti a trvanlivosti jsou pochromovány.
Svěrky Utility Regular Duty jsou 10x rychlejší než svěrky typu „C“.
Svěrka je vhodná pro upevnění materiálu v dílně, průmyslových provozech i v náročných podmínkách.
Parametry svěrky Utility, model UM (pojistka):
Rozsah (A): 521 mm
Dosah (B): 140 mm
Rozměr nosníku (C): 30 x 14 mm
Otvor se závitem (D): M10
Svěrný tlak: 1089 kg
Hmotnost: 4,0 kg

Obrácením ramene svěrky vytvoříte rozpěrnou svěrku:

Silné a úsporné posuvné svěrky Utility lze pomocí podložky V-Pad a prodlužovacího bloku Extender Block (lze je koupit samostatně) přizpůsobit čtyřem různým aplikacím:

| Pracovní rozsah: | 521 mm |
| Hloubka upnutí: | 140 mm |
| Rozměr vodící tyče: | 30 × 14 mm |
| Svěrný tlak: | 1089 kg |
| Závit: | M10 |
| Materiál: | tepelne spracovaná oceľ |
| Úprava povrchu: | pokovovanie niklom a chrómom |
| Hmotnost: | 4,0 kg |
| Pracovní rozsah: | 521 mm |
| Hloubka upnutí: | 140 mm |
| Rozměr vodící tyče: | 30 × 14 mm |
| Svěrný tlak: | 1089 kg |
| Závit: | M10 |
| Materiál: | tepelne spracovaná oceľ |
| Úprava povrchu: | pokovovanie niklom a chrómom |
| Hmotnost: | 4,0 kg |
F-svěrky Strong Hand Tools