S0055HS polyimidová páska se používá při orbitálním svařování pro zaslepení svařované trubky, přičemž díky pásce je vidět dovnitř.
| Obj. číslo | S0055HS |
| Obj. číslo | S0055HS |
S0055HS polyimidová páska se používá při orbitálním svařování pro zaslepení svařované trubky, přičemž díky pásce je vidět dovnitř.
Tloušťka pásky: 0,055 mm
Lepidlo: polysiloxan (silikon)
Lepivá síla: 2.0 N/cm
Max. prodloužení: 70 %
Tensile strength: 50 N/cm
Teplotní odolnost: do 300 °C
Dielektrická pevnost: 7,5 voltů
Tolerance šířky pásky: +/-0,8mm
Barva: jantarová (hnědá transparentní)
| Způsob použití: | orbitálne zváranie |
| Typ lepidla: | silikon |
| Délka: | 33 m |
| Šířka: | 35 mm |
| Tloušťka: | 0,055 mm |
| Barva: | jantarová |
| Teplotní odolnost: | do 300 °C °C (do 300 °C) |
| Pro materiál: | kovy |
| Způsob použití: | orbitálne zváranie |
| Typ lepidla: | silikon |
| Délka: | 33 m |
| Šířka: | 35 mm |
| Tloušťka: | 0,055 mm |
| Barva: | jantarová |
| Teplotní odolnost: | do 300 °C °C (do 300 °C) |
| Pro materiál: | kovy |
Orbitální svařování nerezových trubek TIG - příprava a postup k dokonalému orbitálnímu svaru