Plazmový řezací stroj PEGAS 105 PLASMA od ALFA IN In na řezání kovů na základě moderní technologie dělení materiálu tenkým paprskem plazmového plynu. Set obsahuje hořák SVH-105 s příslušenstvím.
| Obj. číslo | set-svarog-105-plazma |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | set-svarog-105-plazma |
Plazmový řezací stroj PEGAS 105 PLASMA od ALFA IN In na řezání kovů na základě moderní technologie dělení materiálu tenkým paprskem plazmového plynu. Set obsahuje hořák SVH-105 s příslušenstvím.
Set obsahuje:
Dělení kovu plazmou má oproti jiným metodám tyto výhody:
Stroj SVAROG 105 PLASMA je vybavený:
| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Jištění: | @ 40 (@32) A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 36,7 A |
| Rozsah řezacího proudu: | 20–105 A |
| Napätie na prázdno U20: | 330 V |
| Řezací proud (X = 100 %) I2: | 105 (95) A |
| Řezací proud (X = 60 %) I2: | 105 (105) A |
| Max. propich: | 22 mm |
| Zapálení oblouku: | pneu-mechanické |
| Regulace proudu: | plynulá |
| Krytí (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozměry: | 377 × 802 × 621 mm |
| Hmotnost: | 46,7 kg |
| Max. produktivní řez: | 32 mm |
| Max. řez (oddělení): | 50 mm |
| Kvalitní řez: | 45 mm |
| Kvalitní řez hliník: | 30 mm |
| Kvalitní řez nerez: | 45 mm |
| Kvalitní řez měď: | 25 mm |
| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Jištění: | @ 40 (@32) A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 36,7 A |
| Rozsah řezacího proudu: | 20–105 A |
| Napätie na prázdno U20: | 330 V |
| Řezací proud (X = 100 %) I2: | 105 (95) A |
| Řezací proud (X = 60 %) I2: | 105 (105) A |
| Max. propich: | 22 mm |
| Zapálení oblouku: | pneu-mechanické |
| Regulace proudu: | plynulá |
| Krytí (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozměry: | 377 × 802 × 621 mm |
| Hmotnost: | 46,7 kg |
| Max. produktivní řez: | 32 mm |
| Max. řez (oddělení): | 50 mm |
| Kvalitní řez: | 45 mm |
| Kvalitní řez hliník: | 30 mm |
| Kvalitní řez nerez: | 45 mm |
| Kvalitní řez měď: | 25 mm |