Plazmový řezací stroj Powermax30 AIR s integrovaným kompresorem pro řezání kovových materiálů. Malé rozměry a nízká hmotnost umožňují snadné přenášení zdroje, odolný hořák zvládá práci v nejtěžších prostředích.
| Obj. číslo | 088098 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 79 503 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 25%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 088098 |
Plazmový řezací stroj Powermax30 AIR s integrovaným kompresorem pro řezání kovových materiálů. Malé rozměry a nízká hmotnost umožňují snadné přenášení zdroje, odolný hořák zvládá práci v nejtěžších prostředích.

| Výkon | Tloušťka | Řezná rychlost |
|---|---|---|
| Řezání | ||
| Doporučeno | 8 mm | 500 mm/min |
| 10 mm | 250 mm/min | |
| Dělení | 16 mm | 125 mm/min |
Řezání při vstupním napětí 120 V - řezné výkony při maximálním doporučeném výstupním proudu 20 A:
Plazmovou řezačku využijete pro řadu aplikací:
Součástí balení je:
| Síťové napětí: | 120–240 V, 1 fáze, 50/60 Hz |
| Vstupní proud při 2,5 kW: | 120–240 V, 1 fáze, 29–15 A |
| Vstupní proud: | 15–30 A |
| Jmenovité výstupní napětí: | 83 V DC |
| Dovolené zatížení při 40 °C: | 35 %, 240 V/20 %, 120 V |
| Svorkové napětí (napětí naprázdno): | 256 V DC |
| Délka přívodního napájecího kabelu: | 3 m |
| Typ napájecího zdroje: | invertor - bipolární tranzistor (IGBT) |
| Požadavek na motorový pohon: | 5,5 kW při plném výstupním proudu 30 A |
| Rozměry: | (včetně rukojeti) 420 × 195 × 333 mm |
| Hmotnost: | (spolu s 4,5 m hořákem) 13,5 kg |
| Síťové napětí: | 120–240 V, 1 fáze, 50/60 Hz |
| Vstupní proud při 2,5 kW: | 120–240 V, 1 fáze, 29–15 A |
| Vstupní proud: | 15–30 A |
| Jmenovité výstupní napětí: | 83 V DC |
| Dovolené zatížení při 40 °C: | 35 %, 240 V/20 %, 120 V |
| Svorkové napětí (napětí naprázdno): | 256 V DC |
| Délka přívodního napájecího kabelu: | 3 m |
| Typ napájecího zdroje: | invertor - bipolární tranzistor (IGBT) |
| Požadavek na motorový pohon: | 5,5 kW při plném výstupním proudu 30 A |
| Rozměry: | (včetně rukojeti) 420 × 195 × 333 mm |
| Hmotnost: | (spolu s 4,5 m hořákem) 13,5 kg |