Plazmový řezací stroj PEGAS 60 PLASMA značky ALFA IN je určen k řezání kovů na základě moderní technologie dělení materiálu prostřednictvím tenkého paprsku plazmového plynu. Malé rozměry a velký výkon.
| Obj. číslo | 5.0514-2 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 5.0514-2 |
Plazmový řezací stroj PEGAS 60 PLASMA značky ALFA IN je určen k řezání kovů na základě moderní technologie dělení materiálu prostřednictvím tenkého paprsku plazmového plynu. Malé rozměry a velký výkon.
Technologie dělení materiálů plazmy má oproti jiným metodám výhody:
Plazma PEGAS 60 PLASMA se používá k:

| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Jištění: | 16 @ A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 15,6 A |
| Rozsah řezacího proudu: | 20–65 A |
| Napätie na prázdno U20: | 310 V |
| Řezací proud (X = 100 %) I2: | 60 A |
| Řezací proud (X = 60 %) I2: | 60 A |
| Řezací proud (DZ = 90 %) I2/U2: | 65 A |
| Pracovní tlak vzduchu: | pro hořák SCP 120/6 m: 5 bar |
| Max. tlak vzduchu: | 8,5 bar |
| Spotřeba vzduchu: | hořák SCP 120/6 m: 200 l/min |
| Zapálení oblouku: | pneu-mechanické |
| Regulace proudu: | plynulá |
| Třída izolace: | F |
| Krytí (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozměry: | 240 × 433 × 595 mm |
| Hmotnost: | 24 kg |
| Max. produktivní řez: | 20 mm |
| Max. řez (oddělení): | 30 mm |
| Kvalitní řez: | 25 mm |
| Kvalitní řez hliník: | 15 mm |
| Kvalitní řez nerez: | 18 mm |
| Kvalitní řez měď: | 10 mm |
| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Jištění: | 16 @ A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 15,6 A |
| Rozsah řezacího proudu: | 20–65 A |
| Napätie na prázdno U20: | 310 V |
| Řezací proud (X = 100 %) I2: | 60 A |
| Řezací proud (X = 60 %) I2: | 60 A |
| Řezací proud (DZ = 90 %) I2/U2: | 65 A |
| Pracovní tlak vzduchu: | pro hořák SCP 120/6 m: 5 bar |
| Max. tlak vzduchu: | 8,5 bar |
| Spotřeba vzduchu: | hořák SCP 120/6 m: 200 l/min |
| Zapálení oblouku: | pneu-mechanické |
| Regulace proudu: | plynulá |
| Třída izolace: | F |
| Krytí (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozměry: | 240 × 433 × 595 mm |
| Hmotnost: | 24 kg |
| Max. produktivní řez: | 20 mm |
| Max. řez (oddělení): | 30 mm |
| Kvalitní řez: | 25 mm |
| Kvalitní řez hliník: | 15 mm |
| Kvalitní řez nerez: | 18 mm |
| Kvalitní řez měď: | 10 mm |