Stroj FANCUT 80SC pro řezání kovů plazmovým proudem vzduchu a pro svařování MMA elektrodou. Pro řezání oceli, nerezu, hliníku. S plazmovým 6metrovým řezacím hořákem ITP-100.
| Obj. číslo | 5900300080 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 5900300080 |
Stroj FANCUT 80SC pro řezání kovů plazmovým proudem vzduchu a pro svařování MMA elektrodou. Pro řezání oceli, nerezu, hliníku. S plazmovým 6metrovým řezacím hořákem ITP-100.
MOST FANCUT 80 SC je invertorový stroj pro plazmové řezání kovů a pro MMA svařování obalenou elektrodou.
Maximální kvalitní tloušťka řezu kovů je:
Proces je řízen moderním ovládacím panelem s technologií ClearVision, která zajišťuje jasné odečítání parametrů v různých světelných podmínkách. Řezací proud je plynule nastavitelný až do 80 A a svařovací proud až do 280 A. Řezání je k dispozici v kontinuálním 2-krokovém nebo 4-krokovém režimu, jakož i v režimu řezání síťoviny (bez doznívání oblouku při vedení přes síťovinu).
Plazmový oblouk se zapaluje pomocí technologie SurePlasma bez použití vysokofrekvenčního proudu.
Při svařování MMA elektrodou funkce VRD snižuje napětí naprázdno.
Moderní pouzdro EVO poskytuje vynikající ergonomii a stupeň krytí IP23S. Ventilátor se spouští „na požádání“, což v kombinaci s funkcí pohotovostního režimu šetří energii.
Tlak stlačeného vzduchu se nastavuje pomocí regulátoru s filtrem na zadní straně řezačky a tlačítka na předním panelu.
FANCUT 80SC může být napájen generátorem s funkcí AVR.
Obsah balení:
Volitelně si můžete zakoupit sadu kabelů pro svařování obalenou elektrodou (53 99 990115), která obsahuje 3metrový uzemňovací kabel a 5metrový kabel elektrody, průřez 50 mm² - nejsou součástí dodávky.
| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Max. síťový proud l1: | plazma/elektróda: 16/15,9 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | plazma/elektróda: 10/8,7 A |
| Rozsah řezacího proudu: | 20 A/88 V80 A/112 V |
| Napětí naprázdno U0: | 310 V |
| Řezací proud (X = 100 %) I2: | 51 A |
| Řezací proud (X = 60 %) I2: | 66 A |
| Řezací proud (DZ = x %) I2: | 40 % = 80 A |
| Vstupní tlak vzduchu: | 3,5 – 5,5 bar |
| Spotřeba vzduchu: | 145 l/min |
| Účinnosť: | ≥ 85 % % |
| Zapálení oblouku: | bez HF |
| Rozsah svařovacího proudu: | 50 A/22 V – 280 A/31,2 V |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %): | 140 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %): | 181 A |
| Svařovací proud (DZ = 25 %): | 280 A |
| Regulace proudu: | plynulá |
| Třída izolace: | H |
| Krytí (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozměry: | 626 × 230 × 416 mm |
| Hmotnost: | 22 kg (22) |
| Max. tloušťka řezu: | 35 mm |
| Doporučená tloušťka řezu: | 25 mm |
| Kvalitní řez hliník: | 25 mm |
| Kvalitní řez nerez: | 25 mm |
| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Max. síťový proud l1: | plazma/elektróda: 16/15,9 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | plazma/elektróda: 10/8,7 A |
| Rozsah řezacího proudu: | 20 A/88 V80 A/112 V |
| Napětí naprázdno U0: | 310 V |
| Řezací proud (X = 100 %) I2: | 51 A |
| Řezací proud (X = 60 %) I2: | 66 A |
| Řezací proud (DZ = x %) I2: | 40 % = 80 A |
| Vstupní tlak vzduchu: | 3,5 – 5,5 bar |
| Spotřeba vzduchu: | 145 l/min |
| Účinnosť: | ≥ 85 % % |
| Zapálení oblouku: | bez HF |
| Rozsah svařovacího proudu: | 50 A/22 V – 280 A/31,2 V |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %): | 140 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %): | 181 A |
| Svařovací proud (DZ = 25 %): | 280 A |
| Regulace proudu: | plynulá |
| Třída izolace: | H |
| Krytí (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozměry: | 626 × 230 × 416 mm |
| Hmotnost: | 22 kg (22) |
| Max. tloušťka řezu: | 35 mm |
| Doporučená tloušťka řezu: | 25 mm |
| Kvalitní řez hliník: | 25 mm |
| Kvalitní řez nerez: | 25 mm |