Stroj na řezání plazmou FanCut 42 je malé přenosné invertorové zařízení. Používá se na řezání kovu. Díky nízké hmotnosti i napájení proudem 230 V se ideálně hodí na montážní práce a malou výrobu.
| Obj. číslo | 5900250060 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 19.8.2024
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 22 172 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 15%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 5900250060 |
Stroj na řezání plazmou FanCut 42 je malé přenosné invertorové zařízení. Používá se na řezání kovu. Díky nízké hmotnosti i napájení proudem 230 V se ideálně hodí na montážní práce a malou výrobu.
Stroj je vybaven 6metrovým plazmovým hořákem ABICUT 45 s centrální koncovkou.
Zařízení se dodává se sadou náhradních dílů pro plazmový hořák (3 elektrody, 8 dýzy, kryt a vodící pružina).
| Síťové napětí: | 1 × 230 V/50–60 Hz |
| Jištění: | 16 A |
| Rozsah řezacího proudu: | 20–40 A |
| Napätie na prázdno U20: | 320 V |
| Řezací proud (DC = 100 %) I2/U2: | 28 A/91,2 V |
| Řezný proud (DC = 60 %) I2/U2: | 33 A/93,2 V |
| Řezací proud (DC = 50 %) I2/U2: | 40 A/96 V |
| Pracovní tlak vzduchu: | 5 bar |
| Max. tlak vzduchu: | 8,5 bar |
| Min. tlak vzduchu: | 4,5 bar |
| Spotřeba vzduchu: | 119 l/min |
| Zapálení oblouku: | pneu-mechanické |
| Regulace proudu: | plynulá |
| Třída izolace: | F |
| Krytí (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozměry: | 148 × 490 × 295 mm |
| Hmotnost: | 8,4 kg |
| Max. produktivní řez: | 10 mm |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V/50–60 Hz |
| Jištění: | 16 A |
| Rozsah řezacího proudu: | 20–40 A |
| Napätie na prázdno U20: | 320 V |
| Řezací proud (DC = 100 %) I2/U2: | 28 A/91,2 V |
| Řezný proud (DC = 60 %) I2/U2: | 33 A/93,2 V |
| Řezací proud (DC = 50 %) I2/U2: | 40 A/96 V |
| Pracovní tlak vzduchu: | 5 bar |
| Max. tlak vzduchu: | 8,5 bar |
| Min. tlak vzduchu: | 4,5 bar |
| Spotřeba vzduchu: | 119 l/min |
| Zapálení oblouku: | pneu-mechanické |
| Regulace proudu: | plynulá |
| Třída izolace: | F |
| Krytí (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozměry: | 148 × 490 × 295 mm |
| Hmotnost: | 8,4 kg |
| Max. produktivní řez: | 10 mm |