Plazmový řezací stroj TOMAHAWK 30K s vnitřním vzduchovým kompresorem pro rychlé a přesné řezání a mřížkování. Řezání měkké oceli, nerezové oceli, hliníku. Plynulé řízení výstupu, systém Touch Start, chladný provoz.
| Obj. číslo | K12038-3 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | K12038-3 |
Plazmový řezací stroj TOMAHAWK 30K s vnitřním vzduchovým kompresorem pro rychlé a přesné řezání a mřížkování. Řezání měkké oceli, nerezové oceli, hliníku. Plynulé řízení výstupu, systém Touch Start, chladný provoz.
Použití: údržba na místě, malá staveniště, instalace vzduchového potrubí (HVAC), bourací práce atp.
Balení obsahuje:
| Síťové napětí: | 1 × 230 V/50 |
| Jištění: | 16 @ A |
| Rozsah řezacího proudu: | 15–30 A |
| Řezací proud (X = 100 %) I2: | 25 A |
| Řezací proud (X = 60 %) I2: | 30 A |
| Požadovaný průtok: | 125 ±10 % l/min/5,0 – 6,0 bar |
| Krytí (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozměry: | 385 × 215 × 480 mm |
| Hmotnost: | 18,5 kg |
| Doporučená tloušťka řezu: | 12 mm |
| Max. produktivní řez: | 16 mm |
| Max. řez (oddělení): | 20 mm |
| Kvalitní řez hliník: | 12 mm |
| Kvalitní řez nerez: | 12 mm |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V/50 |
| Jištění: | 16 @ A |
| Rozsah řezacího proudu: | 15–30 A |
| Řezací proud (X = 100 %) I2: | 25 A |
| Řezací proud (X = 60 %) I2: | 30 A |
| Požadovaný průtok: | 125 ±10 % l/min/5,0 – 6,0 bar |
| Krytí (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozměry: | 385 × 215 × 480 mm |
| Hmotnost: | 18,5 kg |
| Doporučená tloušťka řezu: | 12 mm |
| Max. produktivní řez: | 16 mm |
| Max. řez (oddělení): | 20 mm |
| Kvalitní řez hliník: | 12 mm |
| Kvalitní řez nerez: | 12 mm |