Univerzální průhledná akrylová lepící transferová páska. Ihned se přilepí a má vysokou příčnou sílu. Pro spojení v interiéru, kde se vyžaduje vysoká počáteční přilnavost a dlouhotrvající spojení. Páska na ABS, PP, papír, fólii, plakáty.
| Obj. číslo | 7000116672 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 24.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 283 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7000116672 |
Univerzální průhledná akrylová lepící transferová páska. Ihned se přilepí a má vysokou příčnou sílu. Pro spojení v interiéru, kde se vyžaduje vysoká počáteční přilnavost a dlouhotrvající spojení. Páska na ABS, PP, papír, fólii, plakáty.
Páska 904 se používá pro spojení, kde se požaduje vysoká počáteční adheze a dlouhotrvající spojení:
| Způsob použití: | oboustranná páska / transferová páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Liner (vložka): | bílý papír vícenásobně potažený silikonem |
| Povrchová energie: | materiály s vysokou povrchovou energií - nerezová ocel, kovy, hliník, sklo |
| Délka: | 44 m |
| Šířka: | 19 mm |
| Tloušťka: | bez lineru 0,05 mm |
| Barva: | transparentní |
| Místo použití: | interiér |
| Teplotní odolnost: | krátkodobě +200 °C , dlouhodobě +120 °C |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká teplotní odolnost / vysoká odolnost vůči UV záření / odolnost vůči rozpouštědlům |
| Pro materiál: | plasty / papír / fólie / tkanina |
| Způsob použití: | oboustranná páska / transferová páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Liner (vložka): | bílý papír vícenásobně potažený silikonem |
| Povrchová energie: | materiály s vysokou povrchovou energií - nerezová ocel, kovy, hliník, sklo |
| Délka: | 44 m |
| Šířka: | 19 mm |
| Tloušťka: | bez lineru 0,05 mm |
| Barva: | transparentní |
| Místo použití: | interiér |
| Teplotní odolnost: | krátkodobě +200 °C , dlouhodobě +120 °C |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká teplotní odolnost / vysoká odolnost vůči UV záření / odolnost vůči rozpouštědlům |
| Pro materiál: | plasty / papír / fólie / tkanina |