3M GPT-020P vysoce lepivá tenká oboustranná páska s papírovým linerem pro široké spektrum aplikací a povrchů v interiéru i exteriéru. Lepí na kovy, nerezavějící ocel, hliník, sklo, akryl, PP, PC, HDPE, ABS atd.
| Obj. číslo | 7100269702 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 9.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 417 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7100269702 |
3M GPT-020P vysoce lepivá tenká oboustranná páska s papírovým linerem pro široké spektrum aplikací a povrchů v interiéru i exteriéru. Lepí na kovy, nerezavějící ocel, hliník, sklo, akryl, PP, PC, HDPE, ABS atd.
Lepicí páska GPT-020P je určena pro aplikace v celé řadě průmyslových segmentů, například pro POP/POS displeje, světelné boxy, vnitřní a vnější značky, lepení a balení papíru, kovovýrobu, spojování a lepení, sportovní vybavení, bytové dekorace, montáž plastových dílů, montáž do elektroniky.
Páska GPT-020P je varianta pásky GPT-020F, rozdíl je v materiálu lineru (vložky). GPT-020P má bílou papírovou vložku, GPT-020F má bílou PP vložku.
| Způsob použití: | oboustranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič (podkladový materiál): | papír |
| Liner (vložka): | bílý papír PCK 100 mikronů |
| Délka: | 50 m |
| Šířka: | 19 mm |
| Tloušťka: | bez lineru 0,2 mm |
| Barva: | transparentní |
| Místo použití: | interiér / exteriér |
| Teplotní odolnost: | krátkodobě +160 °C , dlouhodobě +90 °C |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká teplotní odolnost / odolnost vůči vlhkosti / vynikající pevnost ve smyku / pevnost v odlupě |
| Pro materiál: | kovy / plasty / sklo / hliník / nerezavějící ocel / akryl / různé povrchy |
| Způsob použití: | oboustranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič (podkladový materiál): | papír |
| Liner (vložka): | bílý papír PCK 100 mikronů |
| Délka: | 50 m |
| Šířka: | 19 mm |
| Tloušťka: | bez lineru 0,2 mm |
| Barva: | transparentní |
| Místo použití: | interiér / exteriér |
| Teplotní odolnost: | krátkodobě +160 °C , dlouhodobě +90 °C |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká teplotní odolnost / odolnost vůči vlhkosti / vynikající pevnost ve smyku / pevnost v odlupě |
| Pro materiál: | kovy / plasty / sklo / hliník / nerezavějící ocel / akryl / různé povrchy |