Páska pro pevné a spolehlivé spoje v interiéru a exteriéru, excelentní přilnavost k široké škále podkladů. Odolnost vůči plastifikátorům, UV záření a rozpouštědlům. Výborně vyplňuje nerovnosti, tlumí vibrace, těsní vůči vodě.
| Obj. číslo | 7000072410 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 20.3.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 3 648 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: %
| Obj. číslo | 7000072410 |
Páska pro pevné a spolehlivé spoje v interiéru a exteriéru, excelentní přilnavost k široké škále podkladů. Odolnost vůči plastifikátorům, UV záření a rozpouštědlům. Výborně vyplňuje nerovnosti, tlumí vibrace, těsní vůči vodě.
Páska VHB 4941 může nahradit mechanické upevňovací prvky (nýty, svary, šrouby) nebo tekutá lepidla. Eliminujte vrtání, broušení, povrchovou úpravu, šroubování, svařování a čištění.
| Způsob použití: | oboustranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič (podkladový materiál): | akrylová pěna |
| Povrchová energie: | materiály s vysokou povrchovou energií - nerezová ocel, kovy, hliník, sklo |
| Délka: | 33 m |
| Šířka: | 19 mm |
| Tloušťka: | 1,1 mm |
| Barva: | šedá |
| Místo použití: | interiér / exteriér |
| Teplotní odolnost: | krátkodobě +150 °C , dlouhodobě +90 °C |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká teplotní odolnost / vysoká odolnost vůči UV záření / odolnost vůči vibracím / odolnost vůči vlhkosti / odolnost vůči změkčovadlům / odolnost vůči rozpouštědlům |
| Pro materiál: | PVC / sklo / keramika / hliník / nerezavějící ocel / smaltovaná ocel / ocel / ABS / ABS s nánosem niklu / PBTP / polykarbonát / polyakrylový nátěr / polyuretanový nátěr / polyesterový nátěr / měkčený vinyl |
| Způsob použití: | oboustranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič (podkladový materiál): | akrylová pěna |
| Povrchová energie: | materiály s vysokou povrchovou energií - nerezová ocel, kovy, hliník, sklo |
| Délka: | 33 m |
| Šířka: | 19 mm |
| Tloušťka: | 1,1 mm |
| Barva: | šedá |
| Místo použití: | interiér / exteriér |
| Teplotní odolnost: | krátkodobě +150 °C , dlouhodobě +90 °C |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká teplotní odolnost / vysoká odolnost vůči UV záření / odolnost vůči vibracím / odolnost vůči vlhkosti / odolnost vůči změkčovadlům / odolnost vůči rozpouštědlům |
| Pro materiál: | PVC / sklo / keramika / hliník / nerezavějící ocel / smaltovaná ocel / ocel / ABS / ABS s nánosem niklu / PBTP / polykarbonát / polyakrylový nátěr / polyuretanový nátěr / polyesterový nátěr / měkčený vinyl |