Páska pro pevné průhledné spoje v interiéru a exteriéru, pro lepení průhledných materiálů. Na kovy, plasty, akrylové sklo, nátěry. Vynikající odolnost vůči UV záření a rozpouštědlům.
| Obj. číslo | 7100123355 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 1 097 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7100123355 |
Páska pro pevné průhledné spoje v interiéru a exteriéru, pro lepení průhledných materiálů. Na kovy, plasty, akrylové sklo, nátěry. Vynikající odolnost vůči UV záření a rozpouštědlům.
Akrylová oboustranná lepící páska 3M VHB 4910F vytváří silné bezbarvé vazby a zároveň eliminuje nevzhledné mechanické spoje.
Průhlednou konstrukci pásky tvoří průhledné akrylové lepidlo o tloušťce 1,0 mm + pevné jádro z akrylové pěny. To umožňuje spojování průhledných materiálů a vytváření téměř neviditelných pevných spojů.
| Způsob použití: | oboustranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Liner (vložka): | PE film |
| Povrchová energie: | materiály s vysokou povrchovou energií - nerezová ocel, kovy, hliník, sklo / materiály se střední povrchovou energií - PET, ABS, PVC, plexisklo, polykarbonát, polyimid, polyuretan a některé druhy laků a nátěrů |
| Délka: | 11 m |
| Šířka: | 19,05 mm |
| Tloušťka: | bez lineru 1 mm |
| Barva: | transparentní |
| Místo použití: | interiér / exteriér |
| Teplotní odolnost: | krátkodobě do +149 °C, dlouhodobě do +93 °C |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká odolnost vůči UV záření / odolnost vůči rozpouštědlům / odolnost vůči stárnutí |
| Pro materiál: | kovy / plasty / hliník / lakované povrchy / nátěry / plexisklo |
| Způsob použití: | oboustranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Liner (vložka): | PE film |
| Povrchová energie: | materiály s vysokou povrchovou energií - nerezová ocel, kovy, hliník, sklo / materiály se střední povrchovou energií - PET, ABS, PVC, plexisklo, polykarbonát, polyimid, polyuretan a některé druhy laků a nátěrů |
| Délka: | 11 m |
| Šířka: | 19,05 mm |
| Tloušťka: | bez lineru 1 mm |
| Barva: | transparentní |
| Místo použití: | interiér / exteriér |
| Teplotní odolnost: | krátkodobě do +149 °C, dlouhodobě do +93 °C |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká odolnost vůči UV záření / odolnost vůči rozpouštědlům / odolnost vůči stárnutí |
| Pro materiál: | kovy / plasty / hliník / lakované povrchy / nátěry / plexisklo |