Silně lepící páska pro aplikace s vysokými provozními teplotami až do 230 °C, jako je montáž před práškovým nebo tekutým lakováním s cyklem vypalování barvy. Použití v interiéru i exteriéru. Trvalé těsnění proti vlhkosti a vodě.
| Obj. číslo | 7100101624 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 8.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 465 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 33%
| Obj. číslo | 7100101624 |
Silně lepící páska pro aplikace s vysokými provozními teplotami až do 230 °C, jako je montáž před práškovým nebo tekutým lakováním s cyklem vypalování barvy. Použití v interiéru i exteriéru. Trvalé těsnění proti vlhkosti a vodě.
Šedá oboustranná akrylová pěnová páska 3M™ VHB™ GPH-110GF tloušťky 1,1 mm lepí různorodé podklady akrylové/uretanové a epoxidové nátěry, kovy, sklo, plasty. Viskoelastická páska VHB (Very High Bond) poskytuje flexibilitu, vysokou pevnost a dlouhodobou odolnost.
| Způsob použití: | oboustranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič (podkladový materiál): | polyethylenový film |
| Povrchová energie: | materiály s vysokou povrchovou energií - nerezová ocel, kovy, hliník, sklo / materiály se střední povrchovou energií - PET, ABS, PVC, plexisklo, polykarbonát, polyimid, polyuretan a některé druhy laků a nátěrů |
| Délka: | 3 m |
| Šířka: | 19 mm |
| Tloušťka: | 1,1 mm |
| Barva: | šedá |
| Místo použití: | interiér / exteriér |
| Teplotní odolnost: | krátkodobě +230 °C , dlouhodobě +150 °C |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká teplotní odolnost / vysoká odolnost vůči UV záření / odolnost vůči vodě / odolnost vůči vlhkosti / odolnost vůči rozpouštědlům |
| Pro materiál: | kovy / sklo / hliník / nerezavějící ocel / akryl / epoxidové nátěry / uretanové barvy / galvanizovaná ocel / smaltovaná ocel (smaltovaná oceľ) |
| Způsob použití: | oboustranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič (podkladový materiál): | polyethylenový film |
| Povrchová energie: | materiály s vysokou povrchovou energií - nerezová ocel, kovy, hliník, sklo / materiály se střední povrchovou energií - PET, ABS, PVC, plexisklo, polykarbonát, polyimid, polyuretan a některé druhy laků a nátěrů |
| Délka: | 3 m |
| Šířka: | 19 mm |
| Tloušťka: | 1,1 mm |
| Barva: | šedá |
| Místo použití: | interiér / exteriér |
| Teplotní odolnost: | krátkodobě +230 °C , dlouhodobě +150 °C |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká teplotní odolnost / vysoká odolnost vůči UV záření / odolnost vůči vodě / odolnost vůči vlhkosti / odolnost vůči rozpouštědlům |
| Pro materiál: | kovy / sklo / hliník / nerezavějící ocel / akryl / epoxidové nátěry / uretanové barvy / galvanizovaná ocel / smaltovaná ocel (smaltovaná oceľ) |