Neobalená pájka s nízkým obsahem stříbra L-Ag5P (AS5) pro pájení slitin mědi (bez tavidla), mosazi a bronzu (s tavidlem na tvrdé pájení).
| Obj. číslo | AS5 |
| Cena za kg | 3 843,00 Kč |
| Balenie | 0,014 kg |
| Obj. číslo | AS5 |
| Cena za kg | 3 843,00 Kč |
Neobalená pájka s nízkým obsahem stříbra L-Ag5P (AS5) pro pájení slitin mědi (bez tavidla), mosazi a bronzu (s tavidlem na tvrdé pájení).
Uvedená cena je za 1 kus. V případě zájmu o celé balení je hmotnost 1 krabice = 1 kg.
| Typ: | tvrdá |
| Provedení: | neobalená tavidlem |
| Průměr: | 2 mm |
| Délka: | 500 mm |
| Tavicí pásmo SOL-LIQ: | 650–810 °C |
| Složení: | Cu = 89; P = 6; Ag = 5 % |
| Hustota: | 8,2 g/cm³ |
| Pevnost spoje v tahu: | 25 kg/mm² |
| Pracovní teplota: | 710 °C |
| Normy: | EN 1044: CP104 |
| Typ: | tvrdá |
| Provedení: | neobalená tavidlem |
| Průměr: | 2 mm |
| Délka: | 500 mm |
| Tavicí pásmo SOL-LIQ: | 650–810 °C |
| Složení: | Cu = 89; P = 6; Ag = 5 % |
| Hustota: | 8,2 g/cm³ |
| Pevnost spoje v tahu: | 25 kg/mm² |
| Pracovní teplota: | 710 °C |
| Normy: | EN 1044: CP104 |