Neobalená pájka speciálně používaná při tvrdém pájení mědi s mědí bez tavidla. Pro trubkové rozvody z mědi pro spojení fitinků z mědi, mosazi a červené litiny.
| Obj. číslo | 7094603 |
| Cena za kg | 3 990,00 Kč |
| Balenie | 0,012 kg |
| Obj. číslo | 7094603 |
| Cena za kg | 3 990,00 Kč |
Neobalená pájka speciálně používaná při tvrdém pájení mědi s mědí bez tavidla. Pro trubkové rozvody z mědi pro spojení fitinků z mědi, mosazi a červené litiny.
Uvedená cena je za 1 kus. V případě zájmu o celé balení je hmotnost krabice 1 kg.
| Typ: | tvrdá |
| Provedení: | neobalená tavidlem |
| Průměr: | 2 mm |
| Délka: | 500 mm |
| Tavicí pásmo SOL-LIQ: | 650–810 °C |
| Složení: | Cu = 91,8; P = 6,2; Ag = 2 % |
| Hustota: | 8,1 g/cm³ |
| Pevnost spoje v tahu: | 25 kg/mm² |
| Pracovní teplota: | 710 °C |
| Normy: | EN 1044: CP105 |
| Typ: | tvrdá |
| Provedení: | neobalená tavidlem |
| Průměr: | 2 mm |
| Délka: | 500 mm |
| Tavicí pásmo SOL-LIQ: | 650–810 °C |
| Složení: | Cu = 91,8; P = 6,2; Ag = 2 % |
| Hustota: | 8,1 g/cm³ |
| Pevnost spoje v tahu: | 25 kg/mm² |
| Pracovní teplota: | 710 °C |
| Normy: | EN 1044: CP105 |