Trubičkový drát pro jednoprůchodové nebo víceprůchodové svařování uhlíkových a mangan-uhlíkových ocelí a jemnozrnné oceli, stíněný směsí Ar-CO. Drát je určen pro ruční svařování a robotické a automatizované aplikace ocelí o pevnosti 490 MPa.
| Obj. číslo | 1133507125 |
| Cena za kg | 82,00 Kč |
| Balenie | 15 kg |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 1133507125 |
| Cena za kg | 82,00 Kč |
Trubičkový drát pro jednoprůchodové nebo víceprůchodové svařování uhlíkových a mangan-uhlíkových ocelí a jemnozrnné oceli, stíněný směsí Ar-CO. Drát je určen pro ruční svařování a robotické a automatizované aplikace ocelí o pevnosti 490 MPa.
Uvedená cena je za celé balení drátu. Drát prodáváme pouze po celých baleních = 15 kg.
| Použití pro materiál: | uhlíková ocel / mangan-uhlíková ocel / jemnozrnná ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon + > 15-25 % CO2 (M21) |
| Chemické složení: | pro M1: C = 0,058; Si = 0,65; Mn = 1,55 % |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | pro M21: > 480 (≥ 460) MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | pro M21: > 570 (550–660) MPa |
| Tažnost A5: | pro M21: > 30 % (≥ 20) % |
| KV/T: | > 101 J (-30 °C) pro M21 |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 17632-A: T42 3 M M 1 H5 / PN-EN ISO 17632-B: T493T15-1MA-H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: E70C-6M / A5.18M: E 48C-6M |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / DNV-GL |
| Použití pro materiál: | uhlíková ocel / mangan-uhlíková ocel / jemnozrnná ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon + > 15-25 % CO2 (M21) |
| Chemické složení: | pro M1: C = 0,058; Si = 0,65; Mn = 1,55 % |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | pro M21: > 480 (≥ 460) MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | pro M21: > 570 (550–660) MPa |
| Tažnost A5: | pro M21: > 30 % (≥ 20) % |
| KV/T: | > 101 J (-30 °C) pro M21 |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 17632-A: T42 3 M M 1 H5 / PN-EN ISO 17632-B: T493T15-1MA-H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: E70C-6M / A5.18M: E 48C-6M |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / DNV-GL |