Hrubý, odolný kotouč Scotch-Brite™ Roloc™ pro zahlazování a konečnou povrchovou úpravu. Agresivní broušení, rychlá výměna disku.
| Obj. číslo | 7000000756 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 90 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7000000756 |
Hrubý, odolný kotouč Scotch-Brite™ Roloc™ pro zahlazování a konečnou povrchovou úpravu. Agresivní broušení, rychlá výměna disku.
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez / hliník / barva / lak |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 76,2 mm |
| Tloušťka: | 4,0 mm |
| Zrnitost: | 100 |
| Max. otáčky: | 18 000 ot/min |
| Použití: | Roloc™ TR - plastový knoflík |
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez / hliník / barva / lak |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 76,2 mm |
| Tloušťka: | 4,0 mm |
| Zrnitost: | 100 |
| Max. otáčky: | 18 000 ot/min |
| Použití: | Roloc™ TR - plastový knoflík |