Hrncový kombinovaný kotouč (rouno/plátno) na nerez, hliník, legovanou ocel, na čištění, sjednocování a opracování povrchů, opalku, koroze, strojní čištění, odjehlování materiálu.
| Obj. číslo | 150752462 |
| Obj. číslo | 150752462 |
Hrncový kombinovaný kotouč (rouno/plátno) na nerez, hliník, legovanou ocel, na čištění, sjednocování a opracování povrchů, opalku, koroze, strojní čištění, odjehlování materiálu.
6RL: Označuje tvar a typ – jde o hrncový kombinovaný kotouč (kombinace brusného plátna a rouna).
Rozměry 150 x 75/50 x 25 mm:
150 mm: Vnější průměr kotouče.
75/50 mm: Celková výška (75 mm) a výška funkční brusné části (50 mm).
25 mm: Průměr upínacího otvoru.
2xA: Indikuje zesílenou konstrukci s dvojitým nánosem brusného plátna (lamel), což zvyšuje úběr a životnost.
ZA60P/ZAR Fine: Specifikuje druh brusiva a zrnitost:
ZA: Zirkonkorund (Zirconia Alumina) – vysoce výkonné brusivo vhodné zejména na nerez a legovanou ocel.
Stroj: odjehlovací stroj METAGRIND
| Vhodné pro použití: | nerez / hliník |
| Složení: | zirkonkorund |
| Průměr: | 150 mm |
| Zrnitost: | Fine (jemná) |
| Typ kotouče: | 6RL |
| Max. otáčky: | 6360 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 50 m/s |
| Vhodné pro použití: | nerez / hliník |
| Složení: | zirkonkorund |
| Průměr: | 150 mm |
| Zrnitost: | Fine (jemná) |
| Typ kotouče: | 6RL |
| Max. otáčky: | 6360 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 50 m/s |