Kotouč s 3M vláknem EXL pro broušení a leštění různých kovů. Pro opracování svarů, odjehlování, čištění, odstraňování zabarvení, vytváření vhodné povrchové struktury, konečnou úpravu odlitků a výkovků.
| Obj. číslo | 9417531265 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 18.11.2024
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 310 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 10%
| Obj. číslo | 9417531265 |
Kotouč s 3M vláknem EXL pro broušení a leštění různých kovů. Pro opracování svarů, odjehlování, čištění, odstraňování zabarvení, vytváření vhodné povrchové struktury, konečnou úpravu odlitků a výkovků.
Kotouč Press se používá se specializovanou úhlovou bruskou s regulací otáček.
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez / hliník / litina / titan |
| Složení: | kompozit z nylonových vláken, pryskyřice a abrazivních minerálů |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 6,0 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitost: | Coarse (hrubá) |
| Max. otáčky: | 7 600 ot/min |
| Závit: | M14 |
| Hmotnost: | 0,2 kg |
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez / hliník / litina / titan |
| Složení: | kompozit z nylonových vláken, pryskyřice a abrazivních minerálů |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 6,0 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitost: | Coarse (hrubá) |
| Max. otáčky: | 7 600 ot/min |
| Závit: | M14 |
| Hmotnost: | 0,2 kg |