Kotouč na broušení s nepřekonatelnou kombinací kvality a výkonu. Kotouč je výborný pro odstraňování materiálu ze všech druhů železných kovů, nerezavějící oceli, měkké oceli, ocelových slitin.
| Obj. číslo | 7100141099 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 11.12.2024
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 345 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7100141099 |
Kotouč na broušení s nepřekonatelnou kombinací kvality a výkonu. Kotouč je výborný pro odstraňování materiálu ze všech druhů železných kovů, nerezavějící oceli, měkké oceli, ocelových slitin.
Díky přesně tvarovanému zrnu 3M™ poskytuje kotouč výborné brusné vlastnosti:
Brusný kotouč Silver je použitelný ve všech odvětvích zpracování kovů pro ruční broušení:
Společnost 3M vytvořila zrna trojúhelníkového tvaru a elektrostaticky je orientovala na podložce, aby vytvořila ostré špičky. Tyto vrcholy se zařezávají do kovu jako nůž do másla, místo aby ho jen odíraly nebo kypřily jako tradiční brusiva a neustále se sami ostří, jak se hroty ulamují. To umožňuje super rychlý úběr a snížení zahřívání v důsledku tření, tvorbu tepelných map a kovových zabarvení.
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez / ostatní materiály |
| Složení: | keramické zrno 3M |
| Průměr: | 230 mm |
| Tloušťka: | 7,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 6 650 ot/min |
| Hmotnost: | 0,03 kg |
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez / ostatní materiály |
| Složení: | keramické zrno 3M |
| Průměr: | 230 mm |
| Tloušťka: | 7,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 6 650 ot/min |
| Hmotnost: | 0,03 kg |