Univerzální řezací a brusný kotouč na měkké a nerezové podklady. Vysoký výkon za dostupnou cenu. Rychlý a hladký řez, menší přítlak, menší vibrace. Průměr 125 mm, tloušťka 4,2 mm, průměr středového otvoru 22,23 mm.
| Obj. číslo | 7100214085 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 156 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 30%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 7100214085 |
Univerzální řezací a brusný kotouč na měkké a nerezové podklady. Vysoký výkon za dostupnou cenu. Rychlý a hladký řez, menší přítlak, menší vibrace. Průměr 125 mm, tloušťka 4,2 mm, průměr středového otvoru 22,23 mm.
Kotouč Cut and Grind je určen pro univerzální použití, na měkké a nerezové podklady.
Je vhodný pro broušení, řezání, drážkování, odbrušování, vyřezávání, úkosování, zaoblování.
Technologie 3M přesně tvarovaného zrna řeže kov velmi ostrými, mikro-replikovanými hroty, a dosahuje tak chladnějšího, rychlejšího a déle trvajícího řezání než v případě konvenčního drceného brusného zrna.
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | keramické zrno 3M |
| Průměr: | 127 mm |
| Tloušťka: | 4,2 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Použití: | středový otvor |
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | keramické zrno 3M |
| Průměr: | 127 mm |
| Tloušťka: | 4,2 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Použití: | středový otvor |