Bázická elektroda OK 94.25 pro svařování mědi, slitin mědi, hlavně cínových bronzů. Je vhodná pro malé opravy navařováním na oceli nebo svařitelné druhy litin, např. části odlitků čerpadel, skříní, ventilů a opěrných ploch.
| Obj. číslo | 94254030G0 |
| Cena za kg | 1 125,00 Kč |
| Balenie | 2,6 kg |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 9.2.2026
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 2 543 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 5%
| Obj. číslo | 94254030G0 |
| Cena za kg | 1 125,00 Kč |
Bázická elektroda OK 94.25 pro svařování mědi, slitin mědi, hlavně cínových bronzů. Je vhodná pro malé opravy navařováním na oceli nebo svařitelné druhy litin, např. části odlitků čerpadel, skříní, ventilů a opěrných ploch.
Uvedená cena je za celé balení (1/2 VacPac). Elektrody prodáváme pouze po celých baleních. Balení = 2,6 kg/cca 58 kusů.
Nahrazuje původní typ E-S 602.
Předehřev a interpass teplota: ~ 300 °C.
| Použití pro materiál: | ocel / litina / měď / bronz / cínový bronz |
| Typ svařovací elektrody: | bázická |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=(+)) |
| Svařovací proud: | 125–170 A |
| Průměr (tloušťka): | 4,0 mm |
| Délka: | 350 mm |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PF - poloha svislá nahoru |
| Chemické složení svarového kovu v %: | Mn = 0,4; Cu = 93; Sn = 6,5 |
| Přesušení elektrody: | 300 °C/2 hodiny |
| Napětí: | 25 V |
| Doba hoření: | 41 s |
| Výkon navaření: | 2,9 kg/h |
| Účinnost: | 74 % |
| Hmotnost 1000 ks: | 44,8 kg |
| Hmotnost krabice: | 2,6 kg |
| Počet v krabici: | 58 ks |
| Rp0,2: | 235 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 360 MPa |
| Tažnost A5: | 25 % |
| KV/T: | 25 J (+20 °C) / 20 J (0 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 17777: E Cu Z (CuSn7) |
| Werkstoff nr:: | 2.1025 |
| Schválení/Certifikace: | SEPROZ |
| Použití pro materiál: | ocel / litina / měď / bronz / cínový bronz |
| Typ svařovací elektrody: | bázická |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=(+)) |
| Svařovací proud: | 125–170 A |
| Průměr (tloušťka): | 4,0 mm |
| Délka: | 350 mm |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PF - poloha svislá nahoru |
| Chemické složení svarového kovu v %: | Mn = 0,4; Cu = 93; Sn = 6,5 |
| Přesušení elektrody: | 300 °C/2 hodiny |
| Napětí: | 25 V |
| Doba hoření: | 41 s |
| Výkon navaření: | 2,9 kg/h |
| Účinnost: | 74 % |
| Hmotnost 1000 ks: | 44,8 kg |
| Hmotnost krabice: | 2,6 kg |
| Počet v krabici: | 58 ks |
| Rp0,2: | 235 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 360 MPa |
| Tažnost A5: | 25 % |
| KV/T: | 25 J (+20 °C) / 20 J (0 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 17777: E Cu Z (CuSn7) |
| Werkstoff nr:: | 2.1025 |
| Schválení/Certifikace: | SEPROZ |