Svařovací elektroda na litinu na bázi niklu. Vhodná pro svařování a opravy odlitků z běžné šedé litiny, ke vzájemnému spojování litinových dílů nebo těchto dílů s ocelovými.
| Obj. číslo | 92183230L0 |
| Cena za kg | 2 653,00 Kč |
| Balenie | 0,8 kg |
| Obj. číslo | 92183230L0 |
| Cena za kg | 2 653,00 Kč |
Svařovací elektroda na litinu na bázi niklu. Vhodná pro svařování a opravy odlitků z běžné šedé litiny, ke vzájemnému spojování litinových dílů nebo těchto dílů s ocelovými.
Uvedená cena je za celé balení (1/4 VaPac). Elektrody prodáváme pouze po celých baleních. 1 balení = 0,8 kg/24 kusů, 1 karton = 6 x 0,8 kg = 4,8 kg.
| Použití pro materiál: | litina |
| Typ svařovací elektrody: | bázická |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda +) nebo střídavý |
| Svařovací proud: | 80–140 A |
| Průměr (tloušťka): | 3,2 mm |
| Délka: | 350 mm |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,9; Si < 0,9; Mn < 0,6; Fe = 3,5; Ni > 92 |
| Přesušení elektrody: | 200 °C/2 hodiny |
| Výtěžnost: | 100 % |
| Hmotnost 1000 ks: | 33,3 kg |
| Hmotnost krabice: | 0,8 kg |
| Počet v krabici: | 24 ks |
| Pevnost v tahu Rm: | ~ 300 MPa |
| Tvrdost: | 130–170 HB |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 1071: E C Ni-CI 3 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.15: ENi-CI |
| Schválení/Certifikace: | SEPROS |
| Použití pro materiál: | litina |
| Typ svařovací elektrody: | bázická |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda +) nebo střídavý |
| Svařovací proud: | 80–140 A |
| Průměr (tloušťka): | 3,2 mm |
| Délka: | 350 mm |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,9; Si < 0,9; Mn < 0,6; Fe = 3,5; Ni > 92 |
| Přesušení elektrody: | 200 °C/2 hodiny |
| Výtěžnost: | 100 % |
| Hmotnost 1000 ks: | 33,3 kg |
| Hmotnost krabice: | 0,8 kg |
| Počet v krabici: | 24 ks |
| Pevnost v tahu Rm: | ~ 300 MPa |
| Tvrdost: | 130–170 HB |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 1071: E C Ni-CI 3 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.15: ENi-CI |
| Schválení/Certifikace: | SEPROS |