Bazická elektroda pro navařování a renovace dílů z manganových ocelí jako např. čelisťových drtičů, kladiv a podobně, a všude tam, kde je vyžadována vysoká houževnatost v kombinaci s abrazivním opotřebením.
| Obj. číslo | 8608324030 |
| Cena za kg | 684,00 Kč |
| Balenie | 1 kg |
| Obj. číslo | 8608324030 |
| Cena za kg | 684,00 Kč |
Bazická elektroda pro navařování a renovace dílů z manganových ocelí jako např. čelisťových drtičů, kladiv a podobně, a všude tam, kde je vyžadována vysoká houževnatost v kombinaci s abrazivním opotřebením.
Uvedená cena je za celé balení. Elektrody prodáváme pouze po celých baleních. 1 balení = 2,4 kg/cca 51 kusů.
Interpass teplotu je třeba udržovat co nejnižší.
Proud: AC, DC+.
| Použití pro materiál: | manganové oceli (mangánové ocele ) |
| Typ svařovací elektrody: | bázická |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda +) nebo střídavý |
| Svařovací proud: | 95–135 A (95 – 135) |
| Průměr (tloušťka): | 3,2 mm |
| Délka: | 450 mm |
| Napětí: | 23 V |
| Doba hoření: | 95 s (95) |
| Účinnost: | 60 % |
| Hmotnost krabice: | 2,4 kg |
| Počet v krabici: | 51 ks (51) |
| Podmínky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po svařování |
| Mez kluzu Re: | 480 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 780 MPa (780 MPa) |
| Tažnost A5: | 20 % |
| KV/T: | 70 J (20 °C) / 45 J (-20 °C) (45 J (-20 °C)) / 35 J (-40 °C) (35 J (-40 °C)) / 25 J (-60 °C) (25 J (-60 °C)) |
| Standardy EN ISO: | EN 14700: E Fe9 (EN 14700: E Fe9) |
| Použití pro materiál: | manganové oceli (mangánové ocele ) |
| Typ svařovací elektrody: | bázická |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda +) nebo střídavý |
| Svařovací proud: | 95–135 A (95 – 135) |
| Průměr (tloušťka): | 3,2 mm |
| Délka: | 450 mm |
| Napětí: | 23 V |
| Doba hoření: | 95 s (95) |
| Účinnost: | 60 % |
| Hmotnost krabice: | 2,4 kg |
| Počet v krabici: | 51 ks (51) |
| Podmínky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po svařování |
| Mez kluzu Re: | 480 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 780 MPa (780 MPa) |
| Tažnost A5: | 20 % |
| KV/T: | 70 J (20 °C) / 45 J (-20 °C) (45 J (-20 °C)) / 35 J (-40 °C) (35 J (-40 °C)) / 25 J (-60 °C) (25 J (-60 °C)) |
| Standardy EN ISO: | EN 14700: E Fe9 (EN 14700: E Fe9) |