Obalená elektroda pro svařování nelegovaných ocelí a značně namáhaných součástí jako jsou potrubí energetických zařízení, tlakové nádoby...
| Obj. číslo | 5603323400 |
| Cena za kg | 218,00 Kč |
| Balenie | 4,6 kg |
| Obj. číslo | 5603323400 |
| Cena za kg | 218,00 Kč |
Obalená elektroda pro svařování nelegovaných ocelí a značně namáhaných součástí jako jsou potrubí energetických zařízení, tlakové nádoby...
Elektroda E-B 121 je určena pro univerzální použití, pro svařování značně namáhaných součástí, například:
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | bázická |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=(+)) |
| Průměr (tloušťka): | 3,2 mm |
| Délka: | 350 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,05; Si = 0,40; Mn = 0,80 |
| Přesušení elektrody: | 300–350 °C/2 hodiny |
| Výtěžnost: | 115 % |
| Podmínky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po svařování |
| Mez kluzu Re: | 420 MPa; 300 MPa /425 °C |
| Pevnost v tahu Rm: | 500 MPa |
| Tažnost A5: | 28 % |
| KV/T: | 150 J (-20 °C) / 100 J (-30 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 38 3 B 4 2 H10 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 7018 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / CE / DB / TÜV / GL / LR |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | bázická |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=(+)) |
| Průměr (tloušťka): | 3,2 mm |
| Délka: | 350 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,05; Si = 0,40; Mn = 0,80 |
| Přesušení elektrody: | 300–350 °C/2 hodiny |
| Výtěžnost: | 115 % |
| Podmínky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po svařování |
| Mez kluzu Re: | 420 MPa; 300 MPa /425 °C |
| Pevnost v tahu Rm: | 500 MPa |
| Tažnost A5: | 28 % |
| KV/T: | 150 J (-20 °C) / 100 J (-30 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 38 3 B 4 2 H10 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 7018 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / CE / DB / TÜV / GL / LR |