Standardní balící páska vhodná pro lehké balíky a cenově citlivé aplikace. UV odolná, bez žloutnutí.
| Obj. číslo | 7000095501 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 16.9.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 70 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 33%
| Obj. číslo | 7000095501 |
Standardní balící páska vhodná pro lehké balíky a cenově citlivé aplikace. UV odolná, bez žloutnutí.
Celková tloušťka pásky bez krycí vrstvy: 0,05 mm
Velikost jádra: 76 mm
| Způsob použití: | balicí páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič (podkladový materiál): | polypropylen |
| Délka: | 66 m |
| Šířka: | 50 mm |
| Tloušťka: | bez lineru 0,05 mm |
| Barva: | transparentní |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká odolnost vůči UV záření |
| Pro materiál: | papír / karton / dřevovláknitá deska (drevovláknitá doska) |
| Způsob použití: | balicí páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič (podkladový materiál): | polypropylen |
| Délka: | 66 m |
| Šířka: | 50 mm |
| Tloušťka: | bez lineru 0,05 mm |
| Barva: | transparentní |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká odolnost vůči UV záření |
| Pro materiál: | papír / karton / dřevovláknitá deska (drevovláknitá doska) |