Balící páska pro lepení lehkých obálek a poštovních zásilek.
| Obj. číslo | 7100135742 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 17.9.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 34 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 33%
| Obj. číslo | 7100135742 |
Balící páska pro lepení lehkých obálek a poštovních zásilek.
Polypropylenový podklad (nosič) je odolný vůči vlhkosti, oděru, chemikáliím a jemným škrábancům, čímž zajišťuje, že páska zůstane na místě během celého procesu balení.
Vysoká přilnavost a odolnost proti roztržení zajišťují bezpečné utěsnění v celém dodavatelském řetězci.
Splňuje požadavky FDA pro nepřímý kontakt s potravinami.
Celková tloušťka pásky bez krycí vrstvy: 0,04 mm
Tloušťka podkladu (nosiče): 0,03 mm
Prodloužení při přetržení: 160 %
Síla v tahu: 332,9 N/100 mm
Velikost jádra: 76,2 mm
| Způsob použití: | balicí páska |
| Typ lepidla: | horká tavenina |
| Nosič (podkladový materiál): | polypropylen |
| Délka: | 66 m |
| Šířka: | 50 mm |
| Tloušťka: | bez krycí vrstvy 0,04 mm |
| Barva: | transparentní |
| Vlastnosti/vhodné pro: | odolnost vůči chemikáliím / odolnost vůči vlhkosti / odolnost vůči oděru / odolnost vůči abrazi |
| Pro materiál: | papír / karton / dřevotříska |
| Způsob použití: | balicí páska |
| Typ lepidla: | horká tavenina |
| Nosič (podkladový materiál): | polypropylen |
| Délka: | 66 m |
| Šířka: | 50 mm |
| Tloušťka: | bez krycí vrstvy 0,04 mm |
| Barva: | transparentní |
| Vlastnosti/vhodné pro: | odolnost vůči chemikáliím / odolnost vůči vlhkosti / odolnost vůči oděru / odolnost vůči abrazi |
| Pro materiál: | papír / karton / dřevotříska |